Selvert Thermal Peptid Lift

Zabieg liftingujący na twarz, dekolt i szyje.

Innowacyjny program zabiegowy Peptide Lift pomaga przywrócić i zachować młodszy wygląd skóry i twarzy, spłyca zmarszczki, ujędrnia oraz wyrzeźbia owal twarzy.

Paula Kosmetolog

Selvert Thermal Peptide Lift

To program sformułowany z wybranymi PEPTYDAMI, które dają silny efekt napięcia skóry, ujędrniają oraz rzeźbią owal twarzy. Nasza Walka z upływającym czasem.

Jak Ci pomożemy?

Nasze życie polega za pogonią za karierą, rodziną lub zajęciami dodatkowymi zapominając o upływającym czasie. Niestety nasza skóra wszystko zapamiętuje i w pewnym momencie, patrząc w lustro widzimy, że straciła ona jędrność, elastyczność i blask. Oznaki te mogą pojawić się już po trzydziestym roku życia. Jest to najlepszy moment, aby wprowadzić zabiegi uelastyczniające, aby zapobiec powstawaniu zmarszczek i opóźnić procesy starzenia się skóry. Możemy zaradzić na to stosując zabiegi z linii Selvert Thermal Peptide Lift.

O metodzie:

Linia Peptide Lift charakteryzuje się bogatą w peptydy formułą, która daje natychmiastowy, długi efekt liftingu. Peptydy, jako jedyne na świecie mają dużą zdolność przenikania przez barierę ochronną skóry, wywołują procesy w obrębie komórki i stymulują mechanizmy przywracają elastyczność skórze. Każdy zawarty w preparatach Peptyd działa indywidualnie, dzięki czemu zabieg jest doskonałą formą walki z oznakami starzenia dla każdego typu cery. Działa nawadniająco i zwiększa gęstość skóry, przez co jest bardziej napięta i odporna na powstawanie zmarszczek.

Polecany zabieg w serii 5 zabiegów w pierwszym tygodniu 2 zabiegi, kolejny z tygodniową przerwą i kolejne po miesiącu. Gwarantuje nam to utrzymanie się zadawalającego efektu dłużej.

Dla Kogo?

Dla osób, które borykają się z problemem utraty jędrności skóry z zmarszczkami, chcących zapobiegać powstawaniu zmarszczek. Działa prewencyjnie przed oznakami starzenia.

Spodziewane efekty:

  • Uzyskanie efektu ujędrnienia i liftingu
  • Złagodzenie linii mimicznych
  • Wzmocnienie nawodnienia skóry
  • Zapobieganie oznakom starzenia
  • Nadanie skórze promiennego wyglądu

 

Przeciwwskazania:

  • Aktywna opryszczka
  • Uszkodzony naskórek
  • Stany zapalne, bakteryjne i wirusowe skóry
  • Łuszczyca
  • Uczulenie na którykolwiek za składników aktywnych zawartych w preparatach

Nasi specjaliści w wykonujący ten zabieg

Paula
Paula Kosmetolog

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Oferujemy najwyższą jakość usług
W naszym zespole pracują wykwalifikowani specjaliści
Posiadamy najnowszy sprzęt oraz najlepsze kosmetyki
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt