DERMAPEN 4 MR&MRS SPA

Najnowocześniejszy na rynku Dermapen 4 to prawdziwy przełom zarówno w odmładzaniu jak i regenerowaniu skóry. 

Bezbolesny, bezpieczny i uznany przez świat lekarski za Złoty Standard w dziedzinie mikronakłuwania skóry - czyli zabieg o najwyższej skuteczności.

Paula Kosmetolog
DERMAPEN 4 MR&MRS SPA
Najnowocześniejszy na rynku Dermapen 4 to prawdziwy przełom zarówno w odmładzaniu, jak i w regeneracji skóry. Bezbolesny, bezpieczny i uznany przez lekarzy dermatologów za Złoty Standard w dziedzinie mikronakłuwania skóry – to genialny zabieg anti-aging o najwyższej skuteczności.

 

Jak działa Dermapen 4?
DERMAPEN™ jest wszechstronnym narzędziem, dlatego zabiegi przy jego użyciu można wykonywać zarówno na twarzy (w tym na wrażliwych okolicach oczu i ust), szyi, dekolcie, jak i na ciele, a nawet na skórze głowy. DERMAPEN™ pobudza procesy regeneracyjne zachodzące w skórze, dzięki czemu naturalnie stymuluje ją do odnowy. To znakomita terapia dla osób z wiotką, cienką skórą. Pobudza i przyspiesza naturalne procesy tworzenia nowego kolagenu. To doskonały wybór, jeśli Twoim problemem są blizny, zmarszczki, bruzdy czy rozstępy. Reguluje wydzielanie sebum, rozjaśnia i wygadza naskórek. Po zabiegu skóra jest gęstsza, gładsza, lepiej nawilżona , odzyskuje zdrowy koloryt i naturalny blask.

 

Dermapen 4 w Mr&Mrs SPA
Dermapen 4 zastosowano przełomowy 16-igłowy kartridż, który pozwala na 1920 mikronakłuć na sekundę. To aż o 104% więcej w porównaniu do innych urządzeń do mikronakłuwaniaDodatkowa liczba nakłuć zapewnia też mniejszy dyskomfort w trakcie samego zabiegu, szybszy czas gojenia oraz jeszcze większą skuteczność terapii. 

 

Jak przedłużyć efekty Dermapen 4
Produkty idealnie uzupełniające zabieg Dermapen to MG Collection, czyli zestawy silnie skoncentrowanych składników czynnych, w których stężenie substancji aktywnych zostało idealnie dopasowane do fizjologii skóry. Dzięki temu podczas zabiegu nie ma ryzyka nietolerancji lub podrażnienia. Skóra otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuje do optymalnego funkcjonowania – regeneracji, stymulacji i przyspieszenia procesu gojenia. Zastosowanie tych produktów znacząco pogłębia i utrwala rezultaty po mikronakłuwaniu

 

Jak wygląda zabieg Dermapen 4
Przed zabiegiem można znieczulić skórę kremem. W zależności od potrzeby specjalista nakłada preparat ze składnikami aktywnymi przed lub po nakłuwaniu. Skóra po zabiegu jest lekko zaczerwieniona. Może pojawić się niewielki obrzęk. Te objawy znikają jednak zazwyczaj już po kilku godzinach. Po zabiegu należy chronić skórę kremem z wysokim filtrem!

 

Uwielbiam zabiegi Dermapen, bo ich efekty widać niemal natychmiast i są spektakularne. Szczególnie dobrze sprawdzają się w przypadku delikatnej skóry wokół oczu oraz na szyi i dekolcie. Poza tym, ta terapia nadaje się do praktycznie każdego rodzaju skóry”- polecam Wiola kosmetolog.

Nasi specjaliści w wykonujący ten zabieg

Paula
Paula Kosmetolog

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Oferujemy najwyższą jakość usług
W naszym zespole pracują wykwalifikowani specjaliści
Posiadamy najnowszy sprzęt oraz najlepsze kosmetyki
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt