Masaż KASSAJI

Kassaji to drenaż limfatyczny jest wykonywany naturalnym kamieniem o specjalnym kształcie. Stymuluje układ limfatyczny i genialnie drenuje.

Poprawia krążenie krwi i chłonki, likwiduje obrzęki i zastoje w obrębie szyi, dekoltu oraz działa wygładzająco na skórę i poprawiając napięcie mięśni.

Joanna K Fizjoterapeuta

Masaż Kassaji

Pierwotnie wywodzi się z medycyny chińskiej Gua Sha ale został przejęty, zmodyfikowany i rozbudowany przez Japończyków. W trakcie tego masażu terapeutka posługuje się wulkanicznym kamieniem Kassa. Regularnie stosowany, Kassaji poprawia krążenie krwi i chłonki, likwiduje obrzęki i zastoje w obrębie twarzy, szyi i dekoltu oraz działa wygładzająco na skórę i poprawia napięcie mięśni. Ten masaż twarzy to jedna z najprzyjemniejszych wersji walki z czasem, relaks i odmładzanie w jednym.

 

Kassaji to drenaż limfatyczny jest wykonywany naturalnym kamieniem o specjalnym kształcie. Przede wszystkim stymuluje układ limfatyczny i genialnie drenuje. Masowana jest twarz, okolice oczu, przednia część głowy, kark, boki szyi aż do obojczyków. Kamień stosowany do masażu, kładzie się na klatce piersiowej masowanego, tak aby nabrał temperatury jego ciała. Jest przyjemnie ciepły i niezwykle gładki.

 

Kassaji szczególnie dobrze działa na okolice oczu – natychmiast likwiduje obrzęki, cienie i cudownie wygładza zmarszczki mimiczne. Poprawia ukrwienie i krążenie chłonki. Liftinguje, wypłyca zmarszczki, poprawia napięcie mięśni i skóry – działa przeciw procesom grawitacji. Skóra jest jednolita, dotleniona. Zmniejszają się napięcia mięśniowe, dzięki temu twarz wygląda na wypoczętą i rozluźnioną. Masaż przyspiesza głęboką regenerację skóry oraz poprawia drożność zatok, ułatwiając oddychanie.

 

Ten masaż łączy niezwykłą delikatność ze skutecznością. Może być wykonywany nawet na wrażliwej skórze. Drenuje a jednocześnie doskonale relaksuje. Można na nim usnąć i obudzić się młodszym o kilka lat!

 

Jest proponowany osobom, które mają problem z krążeniem i przepływem limy, obrzękami pod oczami, na twarzy i dekolcie. Działa przeciwstarzeniowo więc jest doskonałą profilaktyką przeciwstarzeniową już od 25 roku życia. Kassaji to masaż dla osób, które nie lubią mocnych, intensywnych zabiegów.

 

Efekty masażu są widoczne już po pierwszym razie ale żeby utrzymać je na dłużej, działać profilaktycznie i długofalowo należy wykonywać je regularnie, według wskazówek masażystki.

 

Przeciwwskazaniem dla Kassaji są uszkodzenia skóry, poparzenia, stany zapalne węzłów chłonnych, zaostrzony trądzik (także różowaty) oraz nadciśnienie tętnicze. Usunięcie zęba i zmiany ropne około zębowe. Nowotwory-po ich operacyjnym usunięciu oraz nadczynność tarczycy.

 

 

Podstawowa różnica między Kassaji a Kobido czy Japońskim Liftingiem polega na intensywności nacisku. Kassaji jest najdelikatniejszy, przyjemny i bardzo relaksujący. Ma jednak najsilniejsze działanie drenujące i pozwala najszybciej pozbyć się opuchnięć pod oczami i obrzęków. Jest idealny dla osób, które wolą subtelniejsze techniki, mają wrażliwą skórę i lubią odprężyć się podczas masażu.

Cena 230 zł 60 min

 

Nasi specjaliści w wykonujący ten zabieg

Joanna K
Joanna K Fizjoterapeuta

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Oferujemy najwyższą jakość usług
W naszym zespole pracują wykwalifikowani specjaliści
Posiadamy najnowszy sprzęt oraz najlepsze kosmetyki
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt